LéBON

Kush jemi ne?

Rreth LeBon

LeBon ofron shërbime të ndryshme në disa sektorë si:  Bakery, Pastry, Self-Service, Ice cream, Coffee bar

 • Bar
  Bar
  Sektori i Bar-Kafe ofron një shumëllojshmëri kulturash për kafe. Tek LeBon ju mund të provoni shije ndryshe.
 • Buke
  Buke
  Sektori i bukës është një tjetër risi e suksesshme e LeBon. Për ju ofrojmë bukën më mirë dhe speciale ne treg.
 • Pasticeri
  Pasticeri
  Specialiteti ynë, krijimi embëlsirave me shije dhe dizajn te vecant. Ejani, shijoni dhe krijoni momente të bukur me LeBon.
 • Self Service
  Self Service
  Të tre dyqanet tona ofrohen me vetshërbim për të gjithë ata që vendosnin të na vizitojnë. Ejani përjetoni dicka të bukur sot.

Më shumë se

5400

klientë

Bëhu bashkëpunëtor

Dëshironi të jeni pjesë e LeBon dhe jeni të hapur për forma bashkpunimi.Na kontaktoni në format e mëposhtme.

When you get to the purpose of writing your paper, the main thing is to concentrate write my essay on the task at hand along with the research that you will be doing.

Klientët tanë janë ndërkombëtar...

Çfarë thonë për ne?

 • star rating  Nice and comfortable place .. the best the best sweets in town . Nice palce for the best food at lunch break on a work day.good staf and service

  avatar thumb 494anxhelah
  July 29, 2019

  star rating  I really like this place and the desserts that you can try there . Staff is very friendly . Reccomended

  avatar thumb rrushial
  February 21, 2020

  star rating  I wanted so bad a dessert because I finished work late and the first bakery and pastry that I found on google was Le Bon Tirana . The handsome... read more

  fetiek
  December 3, 2021
 • star rating  For the people like me that love the desserts it is the right place to go. Everything is so delicious

  avatar thumb aaannniiii
  July 3, 2019

  star rating  I wanted so bad a dessert because I finished work late and the first bakery and pastry that I found on google was Le Bon Tirana . The handsome guy... read more

  avatar thumb fetiek
  December 3, 2021

  star rating  One of the better patisseries in Tirana and one to head for when you simply must have cake. Their chocolate and pistachio mousse and hazelnut cream options are definitely ones... read more

  avatar thumb phutty
  September 15, 2019
 • star rating  Rude service, they sell the food with the same have they touch money and their shoes!!! Refused to serve properly the costumer!

  avatar thumb ErsidaMiho
  July 10, 2020

  star rating  One of the best places in Tirana where you can find the best desserts ever. A little expensive but is good enough

  avatar thumb orgess1997
  February 17, 2020

  star rating  Our kids enjoyed the icecream and chocolates.the coffee is one of the bests in town. The place offers takeaway, so we could take some deserts at home.

  avatar thumb aak715
  July 14, 2020
 • star rating  I always enyoj the desserts and the food of le bon. Is a very nice ambiane and the deserts are really delicius

  avatar thumb edag524
  November 6, 2019

  star rating  This is by far the best Café in Tirana. The workers are always friendly, coffee is terrific, food is good during lunch time, and the desserts are amazing! I highly... read more

  avatar thumb Ian G
  December 13, 2020

  star rating  I really like desserts and i always prefer this place. The desserts are fresh and delicious. The atmosphere is great with a lot of place. Ireally like this place.

  avatar thumb klajd26
  February 9, 2020
 • star rating  Le Bon offers a number of products. I mostly go there for a fast workday lunch. The dishes are priced low for an above average quality.

  avatar thumb xhonlenonincazato
  May 27, 2019

  star rating  I've been a regular at LeBon Parfe. Lately the quality of service is terrible. Some days ago requested a cake without any type of nuts due to allergies, after a... read more

  avatar thumb ak020
  May 14, 2020

  star rating  LeBon is a nice bakery and pastry in Tirana where you can enjoy a coffee, eat a cake or eat a fast meal. Prices are as ok.
  Not recommended to... read more

  avatar thumb Do_all9
  August 12, 2021

Porosit tani

Të gjitha produktet tona mund t’i

porosisni edhe në shopin tonë.

Nga blogu

Artikujt tane

Blog